x 


15 Lt Tencere

İmalatçısından İndirimli 15 Lt Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden 15 Lt Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli 15 Lt Tencere Kullanışlı ekonomik endüstriyel 15 Lt
15 Lt Tencere OZB-102
Özellikleri / Malzemesi Helvane Tencere 36x15 olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 15 Lt Tencere modelleri fiyatları, toptan 15 Lt Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 1.023,77 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

15 Lt Tencere OZB-102  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Helvane Tencere 36x15 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel 15 Lt Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi 15 Lt Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle 15 Lt Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan 15 Lt Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok