x 


Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı

İmalatçısından İndirimli Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Krom Kaplama Tuval
Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı PAL-3440-K Özellikleri / Malzemesi Pratik tuvalet kağıdı dispenseri Krom kaplama olarak üretilmiştir. Endüstriyel Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pratik tuvalet kağıdı dispenseri modelleri fiyatları, toptan Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 140,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı PAL-3440-K

Pratik tuvalet kağıdı dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Pratik tuvalet kağıdı dispenseri
Krom kaplama olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Krom Kaplama Tuvalet Kağıtlığı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok