2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Elektrikli Tavuk Çevirme Makinası

Elektrikli Tavuk Çevirme Makinası:Bu setüstü, elektrikle çalışan tavuk çevirme makinesi elektrikle tavuk pişirme, elektrikle kanat çevirme ve tavuk budu çevirme için kullanılan elektrikli tavuk çevirme makinası olup 12 tavuk çevirme kapasitesi vardır.Set
Elektrikli Tavuk Çevirme Makinası AETM12P:Bu setüstü, elektrikle çalışan tavuk çevirme makinesi elektrikle tavuk pişirme, elektrikle kanat çevirme ve tavuk budu çevirme için kullanılan elektrikli tavuk çevirme makinası olup 12 tavuk çevirme kapasitesi vardır.Setüstü tavuk çevirme makinasının üst taraftaki şişlerde pişmiş tavukları, kanatları; sıcak olarak piliç çevirme makinesinin tabanında bekletebilirsiniz - Elektrikli tavuk çevirme makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.451,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Elektrikli Tavuk Çevirme Makinası AETM12P

Elektrikli Set Üstü Tip Tavuk Kanat But Çevirme Makinesi - 12 Tavukluk Elektrikli Piliç Çevirme Makinesi

Bu elektrikli tavuk çevirme makinası 230 V elektrik ile çalışıp 400 Watt gücünde yapılmıştır - Elektrikli tavuk çevirme makinası ölçüleri 90x45x76,5 cm olup ağırlığı 48 kg dır.

Bu setüstü, elektrikle çalışan tavuk çevirme makinesi elektrikle tavuk pişirme, elektrikle kanat çevirme ve tavuk budu çevirme için kullanılan elektrikli tavuk çevirme makinesidir - Elektrikle çalışan tavuk çevirme makinesi satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Piliç çevirme şişlerine taktığınız piliçleri, kanatları, butları çevirmek için kendinden döndürme sistemine sahiptir, 3 ayrı şiş üzerine tavuk takarak kullanabilirsiniz.
Elektrikli tavuk çevirme makinasının kapasitesi ortalama olarak 12 piliçtir (Pilicin boyutuna göre artıp eksilebilir)
Üst taraftaki şişlerde pişmiş tavukları, kanatları; sıcak olarak piliç çevirme makinesinin tabanında bekletebilirsiniz.

Paslanmaz çelik gövde ve paslanmaz şişleri olan bu elektrikli tavuk çevirme makinası son derece dayanıklıdır - Elektrikli tavuk çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Elektrikli tavuk çevirme makinasında ayarlanabilir tam ve kısık yanma yanma seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca elinizde böyle bir tavuk çevirme makinanız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli endüstriyel piliç çevirme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize piliç çevirme makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, piliç çevirme makinesi camı piliç çevirme makinesi motoru gaz musluğu brülörü rezistansı benzeri endüstriyel yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Piliç çevirme makinesi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Elektrikli Tavuk Çevirme Makinası AETM12P:Bu setüstü, elektrikle çalışan tavuk çevirme makinesi elektrikle tavuk pişirme, elektrikle kanat çevirme ve tavuk budu çevirme için kullanılan elektrikli tavuk çevirme makinası olup 12 tavuk çevirme kapasitesi vardır.Setüstü tavuk çevirme makinasının üst taraftaki şişlerde pişmiş tavukları, kanatları; sıcak olarak piliç çevirme makinesinin tabanında bekletebilirsiniz - Elektrikli tavuk çevirme makinası satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...