Paralı Dondurma Makinesi VEND-ICE:Otogarlarda paketli dondurma satışı için profesyonel paralı dondurma makinesi fiyatları avmlerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik paralı hazır dondurma satış makinesi modelleri otomatik kornet-çubuk dondurma satmak için endüstriyel paralı dondurma makinesi teknik şartnamesi okullarda sinemalarda kullanılan paralı dondurma otomatı fiyatı özellikleri paralı dondurma makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir kutulu dondurma satış otomatı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli paralı dondurma makineleri modelleri en uygun paralı dondurma otomatı toptan paralı dondurma makinesi satış listesi paralı dondurma makinesi fiyatlarıyla paralı dondurma makinesi üretimi otomatik dondurma satış makinesi imalatı

Paralı Dondurma Makinesi

Satış fiyatı 222.000,00 TL
İndirim
Açıklama

Paralı Dondurma Makinesi VEND-ICE

 Paralı dondurma makinesi otomatının özellikleri;

* Parayla çalışan modelidir - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 4 raflı olup 28 değişken ürün kapasitesine sahip
* Ölçüleri: 73x65x150
* Ağırlık: 150 - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik: 230 V – 50 Hz, 550 W – Soğutma devrede
* Soğutma: -20 / -18°C Wot evaplı statik soğutma
* Kolay TÜRKÇE Kullanıcı Arayüzü ve Kontrol Menüsü - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dayanıklı malzeme kullanımı sağlam çelik kabin ve güçlendirilmiş poliüretan izolasyon
* Tekerlekleri sayesinde kolay yer değişimi
* Kutu dondurma yerleştirme olanağı - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* LED aydınlatmalı, çift katmanlı, Temperli Low-E Tam Vitrin Camı
* Dokunmatik tuş takımı
* Ergonomik cihaz kapısı tasarımı (Elcikli) - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Zorlamaya karşı ALARM Donanımlı (2 Kademe kapak açılması / darbe sensörü) 120 db. sesli alarm.
* Opsiyonel Dış Ortam Tipi Anti-Vandalizm Metal Tuş Takımı
* Kendinden Oto Kilitli Kompartıman Kapağı ile satış otomatının iç kısımlarına erişimin engellenmesi, kremyer kapak - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sağlam tasarım ve Güvenilir Kilit Mekanizması ile ekstra dayanıklılık ve Kilitli Para Kutusu
* Vandalizm Önleyici Kanat Korumaları (sağ/sol).
* 4 Haneli Güvenlik Kodu ile menü erişimi (2 Farklı Kod cihaz sahibi admin / operatör) - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektronik termostat kontrolü ve Enerji Tasarrufu Soğutma özelliği ile uzun ömürlü kullanım
* TTL RS232 bağlantı noktası
* Yüksek veri saklama kapasiteli EEPROM ile Ayar, İstatistik ve LOG Kayıtlarının yüksek kapasiteli flash memory saklanması - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bootloader ile yazılım güncelleme (El terminali ya da bilgisayar ile)
* Ürün sensörleri ile ürün düşme bilgisinin kontrolü.          
* Uluslararası normlar, CE uygunluk ve ISO 9001:2015 KYS üretim standardı - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tarih/Saat Fonksiyonu ve Zaman Ayarlı Fiyatlandırma özelliği (Happy hour)
* Programlanabilir Zaman Ayarlı Ekonomi Modu çalışma (Güç Tasarruf) ile düşük sarfiyat
* BITE (Built-in Test Equipment) ile otomatik problem tespit ve gelişmiş hata uyarı sistemi. Giderilemeyen problemler için LCD ekranda uyarı mesajları, Arıza - Log kayıt tutma özelliği - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sessiz ve titreşimsiz çalışma
* İki pozisyonlu rafları ile kolay ürün yerleştirme. Ürün raflarının 3 tur 180 derece dönmesi-ürün yerleştirme hatasından doğabilecek sorunların giderilmesi

* Toplu yaşam alanlarında dondurma satış makinası olarak kullanılan bu profesyonel paralı dondurma makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, paralı dondurma makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal paralı dondurma makinesi telefonu yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paralı Dondurma Makinesi VEND-ICE:Otomatik satış makineleri jetonlu yiyecek otomatları paralı büfematik makinaları modellerinden bu ürün 73*65*150 cm ölçülerinde olup 230 V 50 Hz elektrikle çalışan 50 W beklemede 550 W çalışma esnasında elektrik çeken 150 kg ağırlığındaki paralı dondurma makinesinin imalatı profesyonel paralı yiyecek içecek satış makinaları fabrikası üretimi paralı dondurma makinesidir - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Paralı dondurma makinesini sinemalar okullar için otomatik dondurma satış makinesi tiyatro metro istasyonu tipi paralı dondurma makinesi otobüs terminalleri için otomatik satış makinası avm gar tipi paralı dondurma makinesi olarak tüketimin yoğun olduğu bölgelerde kullanıma uygundur - Paralı dondurma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde herhangi bir paralı dondurma makinesi var ve arızalıysa veya paralı dondurma makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli paralı dondurma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize paralı dondurma makinesi bakımını onarılacak paralı dondurma makinesi tamirini servisini yaptırabilir, paralı dondurma makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel paralı dondurma makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.