Endüstriyel Metal Kutu Konserve Açma Makinesi Üreticileri AK77:Profesyonel mutfaklarda, cateringlerde kullanılan endüstriyel pratik konserve açacağı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan kaliteli bıçaklı konserve açacağı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı salça, peynir tenekesi, zeytin, sebze konservesi açacağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu konserve açma aleti bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir dişli bıçağı değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi değişimi tezgaha sabitlenmesi son derece kolaydır. Endüstriyel konserve açacağıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli konserve teneke konserve açma makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı

Endüstriyel Metal Kutu Konserve Açma Makinesi

Satış fiyatı 3.686,40 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Metal Kutu Konserve Açma Makinesi AK77

 * Konserve açma makinası sıyırma ve kaçırmayı önleyici dişli ve iki tarafı bilenmiş bıçak yardımıyla endüstriyel mutfaklardaki 3 kg ve üzeri konserve kutularının fazla güç gerektirmeden kısa sürede, hızlı bir şekilde açılması için dizayn edilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Dişli: Özel imalat olan helis dişli sayesinde konserve kutusunda sıyırma ve kaçırma yapmaz
 * Bıçak: Sertleştirilmiş paslanmaz bıçak çeliği malzemesinden üretilmiştir. İki tarafı bilenmiş bıçak sayesinde daha uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar
 * Hijyenik Plastik Çevirme Kolu: Modern dizaynı ile konserve kutusunun minimum kuvvet harcanarak açılmasını sağlamaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Metal Kutu Konserve Açma Makinesi AK77:Büyük endüstriyel mutfakların askeri tesis mutfaklarının yemek fabrikalarının yemekhanelerin gündelik konservelik yemeklerini hazırlarken çıkacak çok miktardaki konserve açma işini zahmetsizce ve çok çabuk kazasız belasız halletmesini sağlar. Konservelerinizi çabucak rahatça açmanızı sağlar - Sanayi tipi endüstriyel konserve açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.