Arıtmalı Fışkırtmalı Okul Sebili Çeşitleri Üreticileri EKONOMİK SOĞUTMASIZ FİLTRELİ: Okullarda kullanıma uygun fışkırtmalı su sebili temiz ve güvenilir su içmek için arıtmalı olan modellerindendir. Üretimi kaliteli krom dış gövdeli yapıldığından ilkokulda ortaokulda lisede basmalı fışkırtmalı musluğu sayesinde kolay ve hijyenik su içmek için 3 aşamalı filtreden geçen su fıskiyeli sebil fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında bardaklı ve bardaksız kullanılabilen dayanıklı fabrika tipi arıtmalı fışkırtmalı sebil fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu arıtmalı fışkırtmalı sebil bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir filtresi nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolay arıtma filtrelerinin sökmesi takması değişimi montajı teknik bilgisi olanlar için son derece kolaydır. Arıtıcılı fışkırtmalı sebillerle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli temiz okulda bardaksız ekonomik sağlıklı su içmek için filtreli fıskiyeli su sebili modelleri liselere ortaokula en uygun arıtmalı su pınarı fabrikası üreticisinden toptan temiz su fışkırtmalı basmalı model sebil satış listesi

Arıtmalı Fışkırtmalı Okul Sebili

Satış fiyatı 19.126,80 TL
İndirim
En ekonomik okullar için filtreli basmalı sebil fiyatı garantisiyle kaliteli arıtmalı fışkırtmalı sebil çeşitleri profesyonel ve ucuz arıtmalı krom sebil markaları arıtmalı su pınarı bakımı nasıl yapılır temizlenir
Açıklama

Arıtmalı Fışkırtmalı Okul Sebili EKONOMİK SOĞUTMASIZ FİLTRELİ

* Fışkırtarak su içme imkanı veren sebil 9 litrelik su tankına sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* 220 Voltluk elektrikle çalışır

* Net ölçüleri 37x37x90 cm olan arıtmalı su makinasının ambalajlı ölçüleri 41x41x105 santimdir

* Filtreli su sebilinin ağırlığı 25 kg. olup imalatı Türkiye'de yerli malı olarak yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Bağlandığı yerde temiz su bağlantısı ve evyesinden gelen suları boşaltmak için atık su bağlantısı gereklidir

* Arıtmalı su cihazının dış gövdesi krom paslanmaz saçla, evyesi ise abs plastikle üretilmiştir

* Üst kısmındaki abs plastik evye sistemi değiştirilebilme özelliğine sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Su sebilindeki 2 adet musluktan birisi ağıza su fışkırtarak su içme imkanı sağlar; diğer musluğu ise sürahiye su doldurma veya istek halinde bardağa su alma musluğudur

* Fışkırtma esnasında su sebili üzerinde biriken sular plastik su boşaltım evyesiyle dışarı atılır

* Su sebilindeki filtre sistemi 3 aşamalı basit parçacıkları süzmeye uygundur

* Fışkırtmalı su sebili pres baskıyla yuvarlak kenarlı olarak üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ergonomik dizayna ve şık görünüme sahiptir

* Bu su arıtma sistemi; zaten içilebilir nitelikte suyu olan mekanlarda kullanmaya uygundur

* Ürünün arıtmasız modeli de mevcuttur

* Not: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Fabrika okul tipi su sebili üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Okullarda hijyenik su içmede kullanılan arıtma filtresi bünyesinde olan fışkırtmalı su sebili 2 yıl garantili satılmakta olup, fışkırtmalı sebil yedek parçaları (püskürtme musluğu, sürahi musluğu, evyesi vb. arıtıcılı sebil parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal fışkırtmalı arıtmalı su sebili yedek parçaları satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir fışkırtmalı filtreli sebiliniz var ve arızalıysa veya fışkırtmalı sebilin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli arıtmalı fışkırtmalı sebil tamircilerinden oluşan teknik servisimize filtreli fışkırtıcılı sebil bakımını onarılacak okul tipi sebil tamirini servisini yaptırabilir, püskürterek ağıza su veren sebil yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel fışkırtmalı sebil bakımı, onarımı, servis ve parça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Arıtmalı Fışkırtmalı Okul Sebili EKONOMİK SOĞUTMASIZ FİLTRELİ: Okul koridorlarında kullanıma uygun su sebillerinden arıtıcılı fıskiyeli su sebilinin imalatı kaliteli filtreli tip fışkırtmalı sebil fabrikası üretimi pratik su içme sebilidir. Fışkırtmalı musluğu sayesinde bardak kullanımına gerek kalmayan su sebili ekonomik bir seçenektir ve aynı zamanda doğaya da katkı sağlar. Yurtlarda ilkokullarda lisede sağlıklı ve daha temiz su içmek için idealdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.