2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Tek Gruplu Espresso Kahve Makinesi

Profesyonel espresso kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik tek gruplu espresso makinesi fiyatları cafe tipi baristalar için kullanımı kolay kahve makinesi teknik şartnamesi uygun kahve makinesi fiyatı özellikleri
Tek Gruplu Espresso Kahve Makinesi NO 75:Hızlı bir şekilde kahve demlemek için kullanılan profesyonel tek gruplu kahve makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapılan taze espresso kahve demleme makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı klasik espresso kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu zamandan kazandıran kahve makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kolu sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Tek gruplu espresso kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 19.965,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Tek Gruplu Espresso Kahve Makinesi NO 75

 * 2,4 litre kapasiteli su deposuna sahiptir
 * 6 cup bardak ısıtma
 * Kolay kullanılabilen ön panel Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Suyun azaldığını belirten gösterge ışığı
 * Hızlı ısıtma için 16 bar (230 psi) kendinden emişli pompa
 * Maksimum bardak yüksekliği; 83 mm ile 130 mm'dir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güç: 220-240 V/1240 W
 * Hız: 50-60 Hz
 * Net ağırlık: 17 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Paket ağırlığı: 19 kg
 * Net ölçüsü: 265x320x400 mm
 * Paketli ölçüsü: 330x405x485 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Profesyonel espresso kahve makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (espresso kolu, damlalığı v.b. kahve makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal tek gruplu kahve makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel kahve makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Tek Gruplu Espresso Kahve Makinesi NO 75:Kahveyi hızlı bir şekilde tadını bozmadan, aromasını kaybetmeden demleyen kahve makinesi çeşitlerinden tek gruplu espresso kahve makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı kahve makinesi modelidir - Tek gruplu espresso kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok