2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Hamburger Izgarası

İmalatçısından en kaliteli hamburger pişirme ızgaraları modelleri izmir kumrusu yapmaya en uygun hamburger ızgarası toptan düz pleytli hamburger ızgarası satış listesi izmir usülü tost yapmak için ızgara fiyatlarıyla elektrikli hamburger ızgarası satıcıs
Hamburger Izgarası R83:Hamburgerciler için profesyonel hamburger pişirme ızgarası fiyatları ızgarada omlet pişirmeye uygun kaliteli ekonomik elektrikli ızgara modelleri izmir usülü tost yapmak için endüstriyel ızgara teknik şartnamesi izmir kumrusu yapmada kullanılan hamburger ızgarası fiyatı özellikleri peynirli burger ızgarası bakımı nasıl yapılır temizlenir kumru tost hamburger ızgarası fabrikası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.390,04 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Hamburger Izgarası R83

50 cm Pleyt Izgara Elektrikli

* Ölçüler; 505x505x220mm - Hamburger ızgarası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç; 2000Watt
* Paslanmaz çeliktir - Hamburger ızgarası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hamburger ızgarası seri ve sık kullanım için dizayn edilmiştir

Hamburger Izgarası R83:Elektrikle çalışan sanayi tipi hamburger yapma ızgarası modellerinden olan bu 50 cm.lik paslanmaz çelik hamburger ızgarası büfelerde kantinlerde kafelerde kullanıma son derece uygun profesyonel hamburger ızgarasıdır - Hamburger ızgarası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok