x 


Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası

İmalatçısından İndirimli Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Döner Kapaklı Krom Ç
Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası PAL-3822-32 Özellikleri / Malzemesi Krom pratik kapaklı çöp kovası 32 lt 430 kalite olarak üretilmiştir. Endüstriyel Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Krom pratik kapaklı çöp kovası 32 lt modelleri fiyatları, toptan Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 408,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası PAL-3822-32

Krom pratik kapaklı çöp kovası 32 lt  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Krom pratik kapaklı çöp kovası 32 lt
430 kalite olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Döner Kapaklı Krom Çöp Kovası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok