x 


Aspiratör Davlumbaz Baca Borusu Küçültme Büyültme Adaptörü

İmalatçısından en kaliteli aspiratör davlumbaz baca borusu küçültme büyültme adaptörleri modelleri en uygun aspiratör salyangozu baca giriş parçası toptan davlumbaz motoru baca küçültme büyültme parçası satış listesi davlumbaz motoru parçaları üretimi
Aspiratör Davlumbaz Baca Borusu Küçültme Büyültme Adaptörü ADMT-ADAPTOR:Bacası küçük ev aspiratörleri için profesyonel aspiratör baca borusunu küçültme adaptörü fiyatları ankastre ev davlumbazlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik aspiratör motoru baca girişini küçültme büyültme parçası modelleri gömme aspiratör fan motorları için aspiratör baca ağzı küçültme adaptörü yedek parçası duvar tipi davlumbazlarda kullanılan aspiratör motoru baca borusu girişi daraltma genişletme parçası fiyatı özellikleri aspiratör davlumbaz motoru yedek parçaları imalatçıları aspiratör davlumbaz baca borusu büyültme adaptörü bakımı temizliği nasıl yapılır plastik aspiratör baca küçültme büyültme adaptörü nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 310,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Aspiratör Davlumbaz Baca Borusu Küçültme Büyültme Adaptörü ADMT-ADAPTOR

* 16cm.lik aspiratöre/davlumbaz bacasını 12 cm.lik boruya küçültüp adapte etmek için kullanılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Aspiratör adaptörünün imalatı 8 cm. yüksekliğinde yapılmıştır

* Havalandırma adaptörünün üretimi kaliteli plastikten üretilmiştir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aspiratör Davlumbaz Baca Borusu Küçültme Büyültme Adaptörü ADMT-ADAPTOR: Aspiratör motoru parçaları davlumbaz salyangozu adaptörü davlumbaz havalandırma motoru yedeklerinden bu parça 12 cm üst yuva çapında 8 cm yüksekliğinde 16 cm alt yuva çapında aspiratör davlumbaz baca borusu küçültme büyültme adaptörü yedek parçasıdır - Aspiratör davlumbaz motoru parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu aspiratör davlumbaz baca borusu adaptörünü ölçüsü büyük veya küçük gelen davlumbaz baca girişlerinde küçültme veya büyültme parçası olarak kullanabilirsiniz - Aspiratör davlumbaz baca borusu küçültme büyültme adaptörü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok